Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)Реферативна база даних (10)
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>A=Яровицин О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
1.

Ющенко К. А. 
Розробка технології відновлення ущільнюючого елементу сектору соплових лопаток з важкозварюваного нікелевого жароміцного сплаву типу ЖС6 мікроплазмовим порошковим наплавленням [Електронний ресурс] / К. А. Ющенко, О. В. Яровицин, О. О. Наконечний, І. Р. Волосатов, О. О. Фомакін, Г. Д. Хрущов // Автоматичне зварювання. - 2020. - № 11. - С. 27-31. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/as_2020_11_7
Для забезпечення технологічної міцності при відновленні бокового ущільнювального елементу сектору соплових лопаток зі сплаву ЖС6К із необхідним об'ємом наплавлення 7 - 13 см<^>3 обрано менш жароміцний матеріал із достатньою деформаційною здатністю. При мікроплазмовому порошковому наплавленні він характеризується наступним рівнем показників короткочасної міцності відносно наплавленого металу ЖС6К: за 20 <^>oC - 0,7 - 0,8; за 1000 <^>oC - 0,5 - 0,55. Порівняння з відомими технологічними рішеннями на основі присадних матеріалів типу IN625 надало можливість підвищити рівень жароміцності наплавленого металу за 1000 <^>oC практично у 2 рази при ефективному обмеженні високотемпературної пластичності 1000 <^>oС <<= 1,0 - 1,5 %. На основі наведених матеріалознавчих досліджень в ІЕЗ ім. Є. О. Патона розроблено нову ремонтну технологію мікроплазмового порошкового наплавлення, що успішно пройшла дослідно-практичну перевірку на ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор".
Попередній перегляд:   Завантажити - 705.634 Kb    Зміст випуску    Реферативна БД     Цитування
2.

Яровицин О. В. 
Оцінка деформаційної здатності наплавленого металу нікелевих жароміцних сnлавiв з високим вмістом У'-фази [Електронний ресурс] / О. В. Яровицин // Металознавство та обробка металів. - 2020. - Т. 26, № 2. - С. 38-47.
В умовах багатошарового мікроплазмового порошкового наплавлення важкозварюваних нікелевих жароміцних ставів з вмістом зміцнюючої <$Egamma prime>-фази більше 50 об. % схильність до утворення тріщин повторного нагріву у відповідному зварному з'єднанні "литий-нaплавлений метал" значною мірою визначається структурою і властивостями саме наплавленого металу. Під час оцінювання його схильності до утворення тріщин запропоновано не post factum кількісно оцінювати її прояви за кількістю та довжиною тріщин, а безпосередньо на стадії опірності наплавленого металу їх утворенню. Показано, що об'єктивною методикою досліджень деформаційної здатності може бути випробування на статичний розтяг зразків наплавленого металу за підвищених температур (<$E1000~symbol Р roman C>). Це надає змогу перейти від двомірної системи її оцінки "температура Т - критична деформація <$Eepsilon>" за використання машинної проби Varestraint test за міжнародним стандартом з випробувань на опірність до утворення гарячих тріщин ISO 17641:2005 до тривимірної системи "температура Т - критичні напруження <$Esigma> - критична деформація <$Eepsilon>". Для наплавленого металу сплаву ЖС32-ВИ, одержаного способом мікроплазмового порошкового наплавлення, у стані безпосередньо після наплавлення встановлено показники обмеженої деформаційної здатності за <$E1000~symbol Р roman C~:~sigma sub в sup кр> ~ 345 МПа; <$Eepsilon sub кр> ~ 0,1 %. З огляду на обмежену деформаційну здатність наплавленого металу запропоновано кількісне значення критерію <$Eepsilon sub {1000~symbol Р roman C }> використовувати для прогнозних оцінок щодо забезпечення технологічної міцності важкозварюваних нікелевих жароміцних сплавів. Знижений рівень механічних властивостей наплавленого металу сплаву ЖС32-ВИ після його кристалізації пов'язується з рядом особливостей його первинної литої структури. Растровою електронною мікроскопією виявлено наступні відмінності у порівнянні з аналогічнім литим металом сплаву ЖС32-ВИ: переріз дендритної комірки; дисперсність і рівномірність розподілу часток карбідної фази, відсутність за збільшення до <$Etimes~5000> візуальних ознак виділення часток зміцнюючої <$Egamma prime>-фази на осях дендритів. Показано, що наявність дисперсного зміцнення у структурі нікелевих жароміцних сплавів типу ЖС32-ВИ та ЖС6-ВИ залежить від швидкості охолодження розплавленого металу під час кристалізації, а у випадку наплавленого металу воно остаточно формується тільки у процесі наступних термічних обробок в діапазоні режимів старіння-гомогенізація. Методичні підходи оцінки деформаційної здатності наплавленого металу за показниками <$Esigma sub 0,2 ,~sigma sub в ,~epsilon sub {1000~symbol Р roman C }> кута загину <$Ebeta> доцільно використовувати для металу багатошарового наплавлення.
    Зміст випуску    Реферативна база даних

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2025 р., через 413 днів

 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського